3 молочні продукти на день

Минуло сімнадцять років від тоді, як французька компанія «Лакталіс», представлена брендом Président, з'явилася на українському ринку. Впродовж цього часу асортимент продукції постійно розширювався; крім традиційних були створені такі унікальні продукти, як кисловершкове масло, сиркові десерти, запіканка і багато інших. Вивчаючи смаки українських споживачів, компанія постійно розробляє нові продукти, розвиває технології та вдосконалює упаковку. У нашу роботу ми вкладаємо душу, талант, знання кількох поколінь молочників і як результат, вже сьогодні, наші продукти впевнено тримають лідируючі позиції в таких сегментах, як:

  • Десерти (ТМ «Дольче»)
  • Сметана  (ТМ Président) 
  • Домашній сир (ТМ Président)
  • UHT молоко (ТМ Lactel*)

* - за даними компанії Nielsen

На початку 2013 року, компанія «Лакталіс» (представлена ТМ Lactel *) стала однією з ініціаторів і учасників проекту, який сприяє популяризації споживання молочних продуктів на території України - «3 молочні продукти на день». Це унікальний проект спільної роботи приватного і державного сектора, реалізованого в національному масштабі. Така співпраця стала можливою завдяки ефективній роботі молочного комітету, заснованого при Європейській Бізнес Асоціації (EBA). Чотири провідні молочні компанії - «Лакталіс», «Мілкіленд», «Данон» і «Пепсіко», спільно з партнерами проекту: Асоціацією дієтологів України, Міністерством аграрної політики та продовольства України, Міністерством охорони здоров'я України, Комітетом Верховної ради з питань аграрної політики та земельних відносин, Асоціацією виробників молока, Українським клубом аграрного бізнесу, за підтримки компанії Big Media і телеканалу «1 +1», дали життя настільки важливому, для здоров'я всієї нації проекту, основним завданням якого є підвищення обізнаності українців про важливість щоденного вживання трьох різних молочних продуктів. Читайте більше про проект «3 молочні продукти на день» на сайті: www.3md.com.ua

* LACTEL - бренд № 1 на ринку функціонального молока тривалого зберігання в усьому світі. Продукти LACTEL збагачені вітаміном D, який є необхідним для росту і правильного розвитку організму. Молоко - джерело вітамінів - А, С, Е і групи В, а мінеральний склад цього продукту робить його незамінним для дорослих, і - особливо - для дітей.